1 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Zach King, Hugh Munro, Jack Eveleigh
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team A
|
Joel Piper, Jake Morris, Mitchell Morris
|
Heat 2 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Team A
|
KURT MURPHY, BEAU MCGREGOR, Eli Worell
|
Heat 3 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Team A
|
Kye Green, Nicholas Green, Ryan Green
|
Heat 4 |
0 |
|
2 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Henri CARRERA, Jake SULLIVAN, Jasper McCullagh
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Charlie Germane, Thomas Clothier, Hugh Clothier
|
Heat 2 |
0 |
|
2 |
Mona Vale SLSC |
Team A
|
Luka Monnock, Lachlan Marshall, Charles Kelly
|
Heat 3 |
0 |
|
2 |
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Team A
|
Jackson Bond, Oliver Sharpe, Lachlan Mahon
|
Heat 4 |
0 |
|
3 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Caleb Silva, Levi Penn, Jordan Williams
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Newport SLSC |
Team B
|
Brandon Bartlem, Bailey Clues, Lee Melbourn, Kyan Winn, Ryan Thomas
|
Heat 2 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
Team A
|
Ryan McGrath, Sax Withers, Charlie Winkelmeier
|
Heat 3 |
0 |
|
3 |
Tallebudgera SLSC |
Team B
|
Thomas Cervenak, Ethan Read, Matthew Lee
|
Heat 4 |
0 |
|
4 |
Kurrawa SLSC |
Team B
|
Taj Sloane, Darcy Reinke, Jordan Canciani
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Terrigal SLSC |
Team B
|
Jack Baker, Kyle Graham, Jack Vaughan
|
Heat 2 |
0 |
|
4 |
Maroochydore SLSC |
Team A
|
Mitchell Stitt, Ben Wischusen, Kaimana Kimmins
|
Heat 3 |
0 |
|
4 |
Sunshine Beach SLSC |
Team B
|
Thomas Price, Harvey Lawton, Mitchell Gleeson
|
Heat 4 |
0 |
|
5 |
Dee Why SLSC |
Team A
|
Kyan Bowker, Massimo Vezzola, Lachlan Trewin
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Team A
|
Nathan Robinson, Bailey Krstevski, Callum Elliott
|
Heat 2 |
0 |
|
5 |
Tacking Point SLSC |
Team A
|
Ty-Jesse Brabant, Jesse Hiatt, Tahj Thrower
|
Heat 3 |
0 |
|
5 |
Lorne SLSC |
Team A
|
Harry Hay, Juna Hack, Jasper Atkinson, Kai Enticott, Fraser Balderas
|
Heat 4 |
0 |
|
6 |
Kawana Waters SLSC |
Team A
|
Max Munro, Tom Sturgeon, Joseph Scolaro
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Ocean Grove SLSC |
Team A
|
Marcus Bird, Ned Poynder, Finlay Gough, Darcy Freeman, Zak Poynder
|
Heat 2 |
0 |
|
6 |
Cooks Hill SLSC |
Team A
|
Flynn Hamilton, Jack Breasley, Charlie Walker, Dylan Danuser, NOAH JACKSON
|
Heat 3 |
0 |
|
6 |
Mermaid Beach AEME SLSC Inc |
Team A
|
Jayke Menefy, Charlie Garrett, Jess Hinton
|
Heat 4 |
0 |
|
7 |
Metropolitan-Caloundra SLSC |
Team A
|
Noah Richards, Matthew Magnussen, Tom Chapman, Kaedyn Philemon
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Team A
|
Oliver Brehaut, Joseph Crowley, Declan Cook
|
Heat 2 |
0 |
|
7 |
Avoca Beach SLSC |
Team A
|
Jackson O'Mara, Riley Seers, Toby Armstrong
|
Heat 3 |
0 |
|
7 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Euan Lynch, Lucas Miller, Oliver James
|
Heat 4 |
0 |
|
8 |
Alexandra Headland SLSC |
Team B
|
Tristan Kay, Jamie Travis, Zaiden Holmstrom
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Avalon Beach SLSC |
Team Z
|
Joe Boaler, Jack Roberts, Indy Rose
|
Heat 2 |
0 |
|
8 |
Currumbin SLSC |
Team B
|
Callum Brennan, Byron Richards, Coeby Frigo
|
Heat 3 |
0 |
|
8 |
Sunshine Beach SLSC |
Team A
|
Nicholas Hooper, Thomas Auty, Kilian Carrel
|
Heat 4 |
0 |
|